Běh a pochod přes Vlčí jámu 2016 – 3. ročník

Dne 20. 8. 2016 se ve Slatině nad Zdobnicí uskutečnil třetí ročník běhu a pochodu přes Vlčí jámu. Zúčastnilo se jej 155 běžců a na 200 účastníků pochodu. Všem zúčastněným moc děkujeme a doufáme, že se Vám závod i pochod líbil a hlavně že jste si užili skvělou zábavu.

Těšíme se příští rok nashledanou

Tým Běžíme.cz z.s.

Výsledky

Všem zúčastněným moc gratulujeme a těšíme se na setkání na dalším ročníku.

číslo závodník cílový čas pořadí 
60Pavel Šponar00:16:421
126Lukáš Michalička00:18:052
124Radek Řezníček00:18:073
100Miroslav Cvejn00:19:024
148Petr Pozdník00:22:565
číslo závodník cílový čas pořadí 
64Denisa Cinková00:19:171
103Martina Slavíková00:19:202
146Kateřina Grundová00:23:263
69Alice Bednářová00:24:034
125Jana Řezníčková-Michalíčková00:25:025
117Lenka Hellerová00:27:296
115Lenka Prostředníková00:27:317
67Ivana Juklova00:27:328
číslo závodník cílový čas pořadí 
128Petr Koval00:15:401
133Štěpán Syrovátka00:16:442
120Dominik Pokorný00:16:473
116Jonáš Prostředník00:22:534
68Natálie Bednářová00:23:355
140Vojta Bednář00:24:536
číslo závodník cílový čas pořadí 
5Lubomír Jadrný00:31:271
149Martin Osoba00:31:392
94František Kotek00:37:533
147Zdeněk Kaška00:39:534
104Jaroslav Štěpán00:40:525
71Drahoslav Bednář00:41:396
139Martin Cimr00:42:157
143Jakub Horák00:42:318
37Lukáš Havel00:43:079
106Ondřej Hylmar00:47:3410
55Dušan Mandát00:48:3011
89Jan Svědík00:48:5512
150Rudolf Červinka00:49:5613
135Martin Kaška00:54:0614
101Aleš Kopecký00:57:2815
číslo závodník cílový čas pořadí 
118Kateřina Maršíková00:36:301
57Lada Zemanová00:41:092
27Kateřina Zemanová00:41:283
36Kateřina Šimáková00:41:594
72Gabriela Koželuhová00:44:085
96Marika Hudziková00:45:266
98Marcela Klapalová00:46:357
70Jana Dusilová00:47:018
53Zuzana Holečková00:48:169
35Dita Kalinová00:48:5210
29Šárka Čermáková00:49:1811
25Ivana Opravilová00:49:3212
95Lucia Valachová00:51:2013
107Jana Nováková00:52:1314
81Veronika Klapalová00:53:4115
80Vendulka Dostálková00:53:4216
134Jitka Kašková00:53:4717
129Martina Mihulková00:53:5018
138Karolína Klímová00:53:5419
130Helena Dubnová00:53:5520
41Kateřina Štaiglová00:54:0321
83Jiřina Tkadlecová00:54:1522
6Petra Bendlová00:55:2623
151Alice Červinková00:56:4224
121Kateřina Doležalová00:58:1925
44Martina Minaříková00:58:4726
110Lidka Malá00:59:5227
43Karolína Minaříková01:03:1628
76Petra Urbanová01:06:2829
číslo závodník cílový čas pořadí 
155Ondřej Daniel Akak00:40:351
123Lukáš Doležal00:48:352
97Natalie Žatečková00:51:203
136Jan Kaška00:53:364
122Ondřej Doležal00:58:205
číslo závodník cílový čas pořadí 
114Šimon Smutný00:49:581
153Vojtěch Novák00:50:342
59Rigardt Verster00:51:033
40Jindřich Štaigl00:54:004
65Tomáš Lukes00:54:335
38Martin Kinzel00:56:116
131Jan Nagy00:58:357
127Jakub Hyksa00:58:357
111Jaromír Fof01:01:358
75Petr Hlobil01:02:029
113Michal Smutný01:04:5110
137Luboš Turanský01:08:1911
90Pepyk Kašpar01:08:3412
82Václav Bureš01:08:4113
119Jan Pokorný01:10:1714
číslo závodník cílový čas pořadí 
141Barbora Nováková00:54:491
54Marta Růžičková00:59:442
109Gabriela Tomková00:59:503
58Ivana Voltova01:01:414
112Jana Smutná01:03:355
78Pavla Smutná01:06:596
79Renata Růžičková01:08:107
87Tereza Skořepová01:08:368
93Lenka Renská01:09:519
92Monika Baráková01:11:3810
66Veronika Lukes01:12:1311
74Martina Kasalová01:13:4512
23Iveta Klusoňová01:15:5713
39Michaela Panošová01:15:5814
31Irena Kafková01:29:1015
19Helena HonkováD
56Jana JakeschováD
62Markéta Kopčilová D
číslo závodník cílový čas pořadí 
154David Bílek00:54:081
číslo závodník cílový čas pořadí 
63Petr Smatana01:24:331
88Filip Podolský01:28:182
145Eduard Štumpf01:35:303
77Tomáš Veverka01:36:064
13Vojtěch Beneš01:37:455
91Martin Vavrečka01:37:476
84Milan Dušek01:41:007
34Pavel Karbulka01:42:558
30Ondřej Mohyla01:44:329
28Martin Kubín01:44:3410
2Václav Hroch01:44:3511
33Tomáš Lorenc01:44:3812
12Jakub Kožnar01:46:1013
4Jan Šenkýř01:46:5714
17Kamil Šticha01:48:1415
132Jiří Drozd01:50:1716
99Petr Holenda01:53:3217
9Jan Petr01:57:4018
144Milan Skalický01:59:4019
15Michal Hruběš02:00:4820
3Jiří Ulč02:03:3021
7Jiří Švorc02:04:3722
8Richard Vostoupal02:05:1123
10Jan Petr02:05:3224
142Jakub Žatečka02:06:2225
42Jiri Hofman02:07:3026
152Jiří Hovad02:08:4527
24Ivan Bok02:10:0628
49Václav Chalupný02:16:0729
102Zdeněk Jirčík02:20:0830
48Vojtěch Šádek02:32:1131
11Petr Tůma02:35:0832
16Carlos Bočkaj02:35:4633
22Ladislav NovákD
26Jiří MacákD
číslo závodník cílový čas pořadí 
61Hanina Khun02:00:371
73Jana Janouchová02:07:042
32Andrea Lorencová02:07:223
85Drahoslava Tůmová02:14:384
105Marie Šlechtová02:17:045

Kontakt na pořadatele

Kontaktovat nás můžete z jakéhokoli důvodu. Rádi Vám poradíme a odpovíme na Vaše dotazy.

Tuto akci pro Vás pořádá spolek Běžíme.cz .

K dispozici Vám jsme tel. č. 732 28 26 26 a emailu .